0258 265 43 77
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KATALOG BASKI

24 Nisan 2017
2.020 kez görüntülendi

Katalog Baskı

Büyük, orta ve küçük işletme ve firmalar hizmet ve ürünlerini tanıtmak için katalog baskı hizmetine ihtiyaç duyarlar. Farklı ebat, boy ve sayfa sayısında baskı alınarak hazırlanan kataloglar aynı zamanda sayfa kalitesi ve baskı kalitesi gibi farklıklara da sahiptir. Bu nedenle kaliteli ve birinci sınıf hizmet alarak katalog baskı yaptırmak isterseniz bu konuda deneyimli ve profesyonel hizmet sunan firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Müşterilerinize Katalog İle Ürün Ve Hizmetlerinizi Ulaştırın

Kullandığımız yeni nesil baskı makineleri ve kağıt kaliteleri ile ürün ve hizmetlerinizi daha kurumsal şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Kısa sürede dijital ortamda hazırlanan görsel ve yazıların baskı makinesine aktarılarak baskı alınması profesyonel çalışanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Katalog içerisinde yer alan görsel ve içeriklerin modern tasarımda gerçekleştirilmiş olması müşterilerin dikkatini çekerek firmanız ile iletişim kurmasına olanak sağlayacak bir kapı olarak görebilirsiniz. Bu nedenle baskı hizmeti alınırken, birçok detaya dikkat edilerek firma seçimi yapmak sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyacaktır.

Katalog Baskıda Profesyonel Hizmet

Hizmet ve ürünlerinizin sunumunu yapmak için tercih edeceğiniz katalog baskı hizmeti firmamız tarafından profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Yeni nesil makinelerimizde ve alanında uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilen katalog baskı hizmetleri birinci sınıf kağıda ve baskı kalitesi ile tamamlanarak size sunulur. Siz de uygun fiyat seçenekleri ile sunmuş olduğumuz baskı hizmetleri için firmamız ile iletişime geçerek müşterileriniz için kaliteli katalog baskı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Denizli bölgesinde teknolojik cihazlarımız ile yüksek kalitede ister kırımlı, ister kırımsız  ya da kırım kaplamalı olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatla en iyi kaliteyi sunmaktayız. Grafik ekimiz tarafından özgün tasarımlar hazırlanır. Profesyonel prova ekibimiz tarafından prova baskıları yapılır. Müşterilerimize sunulur. Müşterilerimizin onayı doğrultusunda baskı sürecine alınır. Baskılar bittikten sonra baskı sonrası süreci başlar.

Yaptığımız Katalog Türleri
 • Firma Tanıtım Katalogları
 • Eğitim Kurumları Tanıtım Katalogları
 • Hastane Tanıtım Katalogları
 • Kobi Tanıtım Katalogları
 • Denizli İhracatçılar Birliği Üyesi Firmaların Ürün Tanıtım Katalogları
 • Kosgeb Katalog Destek Programları
Kağıt Kalitemiz
 • 150 ve 400 g arasında kağıt kalitemiz bulunmaktadır.
 • Kuşe Kağıt
 • Natural Kağıt
 • Bristol Kağıt
 • Çevreci Kraft Kağıt

Denizli Matbaa olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Denizli Matbaa Bir Fatih Matbaa Kuruluşudur.
+
05433038585
WhatsApp chat