0258 265 43 77
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dijital Baskı

24 Nisan 2017
5.825 kez görüntülendi

Dijital Baskı

 

Bilgisayar ortamında hazırlanmış görselleri dijital baskı teknolojisinin kullanılması ile lazer ya da mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanılarak baskı alınma hizmetidir. Farklı yüzeylere dijital baskı uygulaması doğru ürün ve cihaz kullanılması ile gerçekleştirmek mümkündür. Günümüzde dijital baskı kullanımı giderek artıyor. Firmamız, bu konuda yeni nesil teknolojik imkânlardan yararlanarak ihtiyacınız olan hizmeti sizlere kusursuz şekilde sunuyoruz. Profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız farklı materyallerde baskı taleplerinize kısa sürede ve hızlı hizmet kalitesi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Dijital Baskıda Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

Dijital baskı bilgisayar ortamında elde edilen dijital bazlı görselin doğrudan çeşitli basılması hizmetidir. Bu hizmetler sunulurken tercih edilen baskı malzemesi ve kullanılan cihazların yeni nesil özelliklere sahip olması gerekiyor. Denizli matbaa yeni nesil teknolojik imkanlardan yararlanarak sunmuş olduğu bu hizmetleri aynı zamanda garantili ve profesyonel şekilde sizlere ulaştırıyor.

Yeni Nesil Hizmet Kalitesi İle Dijital Baskı Hizmeti

Gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde, dijital ortamda hazırlanmış görsellerin el değmeden, kaliteli ve hızlı bir şekilde baskı alınmasıdır. Geleneksel baskı yöntemlerine göre zaman, maliyet ve kalite olarak çok daha etkin ve daha çok tercih ediliyor. Photoshop ve Corel gibi bilgisayar programları ile elde edilen tüm görselleri çalışma yapılmak sureti ile lazer ya da mürekkep püskürtmeli baskı yapılarak elde edilir. Hazırlanmış görsellerin baskı makinesine aktarılması sonrasında baskıyı düşük maliyetli şekilde elde edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Murat dedi ki:

    Fiyat konusunda yardımcı oldukları için teşekkür ederim. Allah bol kazançlar versin

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Denizli Matbaa Bir Fatih Matbaa Kuruluşudur.
+
05433038585
WhatsApp chat