0258 265 43 77
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Nisan 2017
1.857 kez görüntülendi

Maliye Anlaşmalı İşler

Maliye bakanlığının belirlemiş olduğu şartlara uygun şekilde fatura basımı gerçekleştirilmelidir. Özellikle günümüzde çağa uygun tasarımlı fatura baskıları birçok işletme ve firmalar tercih ediliyor. Bu çerçevede siz de fatura basımında kurumsal hizmet almak isterseniz, bu konuda firmamızı tercih ederek fatura baskı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Modern ve şık görünüme sahip faturalar farklı ebat ve boylarda bilgisayar ortamında hazırlanır. Bilgisayar ortamında hazırlanan fatura detayları son halini aldığında baskı yapılması amacı ile dijital ortamdan baskı cihazlarımıza aktarılır.

Hızlı, Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet

Kurumsal hizmet sunan firmamız, alanında uzman çalışanları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yeni nesil baskı makinelerinde gerçekleştirilen fatura basım hizmetleri maliye bakanlığının belirlemiş olduğu şartlara uygun olarak gerçekleştiriliyor. Birinci sınıf baskı teknolojisine sahip hizmet içeriğimiz ile siz de farklı ebatlarda ve tasarımlarda istediğiniz fatura baskı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uzun yıllardır alanında uzman ve başarılı hizmet seçenekleri ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, kısa sürede hızlı ve kaliteli fatura baskı hizmetini sizlere ulaştırmaktadır. Avantajlı fiyat seçenekleri ile sunmuş olduğumuz fatura baskı hizmetleri alanında uzman çalışanlarımız ile başarılı şekilde gerçekleştiriliyor. Siz de hızlı ve birinci sınıf fatura baskı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Dilediğiniz sayıda baskı hizmeti alabileceğiniz firmamız, yeni nesil baskı teknolojisi ile beklentinizin çok üzerinde hizmet sunmaya devam ediyor. Detaylı bilgi için siz de 7/24 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar 

Şahıs firmaları için gerekli evraklar

1-) Vergi Levhası

2-) Nufüs Cüzdanı

3-) İmza Sirküsü

4-) Basım işi vekaleten yapılacaksa, Vekil tayin edilen kişinin Nüfüs cüzdanı ve vekaleti

Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar 

Şirket firmaları için gerekli evraklar

1-) Vergi Levhası

2-) Nufüs Cüzdanı

3-) İmza Sirküsü

4-) Ticaret Sicil Gazetesi

5-) Basım işi vekaleten yapılacaksa, Vekil tayin edilen kişinin Nüfüs cüzdanı ve vekaleti

Fatura Baskımı Bir Yakınım Teslim Alabilir mi?

Maliye Bakanlığı onaylı basımını yaptığımız bir işi ancak siz ve noter belgeli vekiliniz alabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Mert dedi ki:

    Güzel ve kaliteli işleri için teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Denizli Matbaa Bir Fatih Matbaa Kuruluşudur.
+
05433038585
WhatsApp chat