0258 265 43 77
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Denizli Not Defteri Fiyatları

06 Eylül 2021
220 kez görüntülendi

Denizli not defteri fiyatları yapılacak olan tasarım ve kullanılacak kâğıt ebatlarına göre değişiklik göstermektedir.  Kurumsal firmaların sıklıkla tercih ettiği ve promosyon olarak müşterilerine sunduğu tanıtım ürünlerinden olan not defteri ya da bloknot pek çok farklı tasarımla yapılabilir.

Genellikle firma veya kurumların konseptine uygun olarak farklı format ve şekillerde tasarlanabilir. Her yerde kullanılması ve elden eke çok dolaşan bir ürün olması sebebiyle promosyon ürünleri içinde oldukça önemli bir yere sahiptir ve sık tercih edilir.

Baskılı Not Defteri Tasarımı ve Baskı!

Denizli not defteri fiyatları konusunda öncelikle ebatı konusunda bir seçim yapılmalıdır. Kullanım amacına göre boy veya şekil tasarlanır. Kurumsal imajı artıran ve güçlendiren önemli bir promosyon ürünü olduğu için tasarımı ve reklamı konusunda doğru karar vermek çok önemlidir.

En çok tercih edilen ebatlar ise A4, A5 ve A6’ tır. Üstten veya yandan kapaklı tercih edebilirsiniz.  Ya da perforajlı ve de delgeçli seçmeniz de mümkün. Düz beyaz, logo baskılı, çizgili veya kareli seçmek de size kalmış. Tüm sayfalarında sizin kurumsal logonuz ve adınız, slogan ya da faaliyet alanınızı anlatan bilgiler yer alır.

Bir firma için olmazsa olmaz olan not defterleri bastırmak için mutlaka profesyonel bir ekip ile yola çıkmalısınız.  Bu şekilde marka ya da firmanız akıllara kazınmış olur ve akılda kalıcılık oranını güçlendirmiş olursunuz. Kişiye özel tasarımlar da yapılabildiği için özel talepleri de değerlendirerek başvurabilirsiniz.

Kurumsal Kimliğinizi Oluşturun!

Denizli not defteri fiyatları istenilen boyut, renk, cilt ve tasarım özelliklerine göre belirlenmektedir.  Tutkallı bloknot, Amerikan cilt not defteri, spiralli not defteri, Amerikan cilt defter ve spiralli defter olarak üretilen not defteri türlerinden seçebilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi oluştururken önemli rol oynayan not defterleri sayesinde prestijinizi artırabilir ve promosyon ürünü olarak dağıttığınızda akıllarda kalmayı başarabilirsiniz.

Siz de eğer not defteri bastırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek dilediğiniz şekilde ve boyutta her adet not defteri talep edebilirsiniz. Eşsiz fiyatlarımızla ve avantajlı teslimat koşullarımızla her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Denizli Matbaa Bir Fatih Matbaa Kuruluşudur.
+
05433038585
WhatsApp chat