0258 265 43 77
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Denizli Magnet Yapan Yerler

06 Eylül 2021
574 kez görüntülendi

Denizli magnet yapan yerler olarak magnet yapımında kişisel tasarımlara da fırsat vererek oldukça kaliteli magnetleri mümkün olan en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunarak hizmet vermektedir.

Magnet neden önemlidir? Öncelikle buzdolapların vazgeçilmez öğesi olan magnetler   oldukça dekoratif ürünler ve de hediyelik eşyalardır. Arkası mıknatıslı ve ön yüzleri binlerce çeşit olan ürünlere rağbet bir hayli fazla. Özellikle tatile gittiği yerlerden dönenlerin hatıra olarak ya da hediye olarak aldığı eşyaların başında geliyorlar.

Magnet Baskı Türleri

Denizli magnet yapan yerler binlerce çeşit ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Fakat magnetler türlü türlüdür. Baskı yöntemlerine göre çeşitlenmektedir. Bakalım magnet baskı çeşitleri neler;

  • Ofset baskı: En kaliteli baskı türü olup maliyeti de oldukça düşüktür. Kalitesi ve ekonomik olması sebebiyle en doğru tercihlerden biridir.
  • Dijital baskı: Ofset baskıya oranla daha hızlıdır. Acil ihtiyaç durumunda en iyi çözümdür. Ayrıca son derece de ekonomik olup renklerinden dolayı marka ve logo basımlarında sıkça tercih edilir.
  • Selefon kaplama: Magnetleri koruyan bir özelliğe sahip selefon parlak ve mat çeşidi olan bir kaplamadır. Uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı olduğu için çokça tercih edilir. Düz, standart, oval veya kişiye özel kesimi bulunur. İstenilen kesim türü seçilebilir. Kalp şeklinde, dikdörtgen veya kare ya da oval hiç fark etmez. Özel kesimler en çok tercih edilenler arasındadır.

Dekoratif Magnetler

Denizli magnet yapan yerler kendi dekoratif magnetinizi tasarlamanıza da destek olmaktadır. İstediğiniz bir resim ya da figür gibi aklınıza gelebilecek her türlü magneti tasarlamanız mümkün. Sanal olarak tasarlayıp nasıl göründüğünü belirledikten sonrası çok kolay.

Bunun için önce ebadını ardından kesim şeklini belirleyin. Hangi kalitede olacak bunu seçin ve görsel objenizi yerleştirin. İstediğiniz adeti belirledikten sonra son olarak sipariş verin. Magnetler yalnızca buzdolaplarında kullanılmıyor.

İstediğiniz magneti tasarladıktan sonra sipariş verebilirsiniz ve kargo ile adresinize teslim magnetlerinizi alabilirsiniz. Firmamız yıllardır hizmet verdiği bu sektörde kendini ispatlamıştır ve her türlü magnet ile hizmete devam etmektedir. En kaliteli magnetleri en ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Denizli Matbaa Bir Fatih Matbaa Kuruluşudur.
+
05433038585
WhatsApp chat