0258 265 43 77
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Denizli Takvim Fiyatı

06 Eylül 2021
229 kez görüntülendi

Denizli takvim fiyatı seçilen takvimin niteliğine göre değişiklik göstermektedir.  Takvimlerin baskısı dijital ofset ile ve kaliteli bir şekilde basılır. Duvar takvimi ya da masa üstü takvim olarak iki şekilde hazırlanabilir.

Takvim baskı öncesi görsellerinin hazırlanmasıyla başlar. Dizaynı belirlendikten sonra data aşamasına geçilir. Hangi gramajda tercih edilirse kuşe kâğıt olarak basımı gerçekleştirilir. Sonrasında kenar kesim işlemi yapılmak üzere hazırlanır ve kesimi gerçekleşir.

Sayfalar kesilip sıraya konulduktan sonra delme işlemi yapılır ve delme işlemi biter bitmez spirallenir. Spiral tel ve duvar takvimi için asma aparatı hazırlanır ve geçirilir.

Fiyatlandırma İçin Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Denizli takvim fiyatı belirlenmeden önce belli bir talep oluşturulmalıdır. Bu talebi oluştururken de gerekli bilgilerin mutlaka bildirilmesi gerekir. Fiyatlandırma için gerekli bilgiler:

  • Ebatı yani en ve boy ölçüleri ne olacak.
  • Kâğıdın cinsi ve gramajı olarak ne isteniyor
  • Baskının rengi konusunda seçim
  • Miktar yani kaç adet takvim talep ediliyor

Takvim için standart bir ebat bulunuyor ama siz farklı bir ebat istiyor iseniz bunu belirtmeniz gerekmektedir.

Bir Takvimde Neler Bulunmalı?

Denizli takvim fiyatı yukarda saydığımız bilgiler ışığında belirlenir. Öncelikle bir takvimde neler bulunmalı bunun bilgisini edinerek seçim yapılmalıdır. Fiyat bilgisi de buna göre çıkar.

Değişik tür ve ebatlarda takvim üretilebildiğinden önemli olan takvimin kullanılacağı yerdir. Asılacağı için duvar takvimleri daha dayanıklı bir şekilde üretilir. Ofis tipi takvimler ise görsel öğesi ve fonksiyonelliği daha ön planda olarak imal edilirler. Duvar takvimlerine oranla boyutları biraz daha küçük olmaktadır.

Takvim Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım amacına göre 3 tür takvim bulunur. Bunlar gemici takvimi, duvar takvimi ve masa takvimidir. 1. Hamur ve kuşe kâğıt kullanılarak üretilir. Şirketlerin ya da kurumların adı ve logosu yazılı estetik takvimler hazırlatarak müşterilerinizin her daim sizi hatırlamalarını sağlamanız mümkün.

Takvim tasarımı tamamen müşteriden hazır bir biçimde getirilebileceği gibi firmanın taslak tasarımı seçilerek de baskıya hazır hale getirilebilir. Tamamen kişiye özel tasarımlarla da takvim hazırlanabilir. Bu konuda firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz türde takvim yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Denizli Matbaa Bir Fatih Matbaa Kuruluşudur.
+
05433038585
WhatsApp chat